Deze bedrijven sponsoren onze site.
Ook u kunt hier een banner krijgen, neem hiervoor contact op met: reclame@vv-blija.nl

of ga naar de pagina van de sponsor-commissie

 

schema Heren 1 2018 zaterdag 5C (KNVB Noord)
27-jan-18 De Lauwers 1 Blija 1 14.00
3-feb-18 Blija 1 De Monnik 1 14.30
10-feb-18 Wardy 1 Blija 1 14.30
17-feb-18 Blija 1 Noordpool UFC 1 14.30
3-mrt-18 Blija 1 Ezinge 1 14.30
10-mrt-18 GSVV 1 Blija 1 14.30
17-mrt-18 Blija 1 VVSV'09 1 14.30
24-mrt-18 Ternaard 1 Blija 1 14.30
31-mrt-18 Blija 1 VVT 1 14.30
7-apr-18 Holwerd 1 Blija 1 14.30
Di 10-apr.18 vv Zeester 1 Blija 1 18.30
14-apr-18 Blija 1 de Lauwers 1 14.30
21-apr-18 Ezinge 1 Blija 1 14.30
28-apr-18 Blija 1 Rood Zwart Baflo 1 14.30
5-mei-18 ZEC 1 Blija 1 14.30
12-mei-18 Blija 1 ZEC 1 14.30
19-mei-18 Rood Zwart Baflo 1 Blija 1 14.30
26-mei-18 Blija 1 vv. Zeester 1 14.30

programma Dames 1 2018. (KNVB Noord) Zaterdag 4e klasse C
 
27-jan-18 St. Blija/Holwerd  VR1 Suawoude VR1 12.30
3-feb-18 WTOC VR 1 St. Blija/Holwerd  VR1 14.30
10-feb-18 Leovardia VR1 St. Blija/Holwerd  VR1 14.45
17-feb-18 St. Blija/Holwerd  VR1 St WBM VR1 12.30
24-feb-18 SJO Bergum BCV Comb. VR3 St. Blija/Holwerd  VR1 10.00
10-mrt-18 Hardegarijp VR2 St. Blija/Holwerd  VR1 11.30
17-mrt-18 St. Blija/Holwerd  VR1 Ternaard VR1 11.00
24-mrt-18 Suawoude VR1 St. Blija/Holwerd  VR1 10.30
7-apr-18 St. Blija/Holwerd  VR1 SJO Bergum BCV Combinatie VR3 12.30
14-apr-18 Leeuwarden Zwaluwen VR3 St. Blija/Holwerd  VR1 11.45
21-apr-18 St. Blija/Holwerd  VR1 WTOC VR 1 12.30

schema Heren 2, 2018 6e klasse K
27-jan-18 St. Blija/Holwerd  H2 Hardegarijp 5 14.30
10-feb-18 St. Blija/Holwerd  H2  Jistrum 2 14.30
17-feb-18 Ropta Boys 3 St. Blija/Holwerd  H2  15.00
03-mrt-18 S.C. Stiens 5 St. Blija/Holwerd  H2  14.30
10-mrt-18 Ternaard 3 St. Blija/Holwerd  H2  12.30
17-mrt-18 St. Blija/Holwerd  H2  FC Birdaard 3 12.45
24-mrt-18 SC Veenwouden 5 St. Blija/Holwerd  H2  12.45
7-apr-18 St. Blija/Holwerd  H2  Broekster Boys 4 14.30
14-apr-18 V&V '68 3 St. Blija/Holwerd  H2  14.30
21-apr-18 St. Blija/Holwerd  H2  de Walden 2 14.30
12-mei-18 VCR 3 St. Blija/Holwerd  H2  14.30
19-mei-18 St. Blija/Holwerd  H2  S.C. Stiens 5 14.30
26-mei-18 Hardegarijp 5 St. Blija/Holwerd  H2  14.30