Deze bedrijven sponsoren onze site.
Ook u kunt hier een banner krijgen, neem hiervoor contact op met:
reclame@vv-blija.nl

of ga naar de pagina van de sponsor-commissie
Bij vv-Blija:
 

Uitslagen van de gespeelde wedstrijden van teams van vv-Blija


2020

Uitslagen Zaterdag 10 oktober
09.00 uur Oostergo JO17 Blija/Holwerd/Ternaard JO17 5-1
10.00 uur Blija/Holwerd/Ternaard JO14 Jistrum J014-1G 9-1
11.15 uur Irnsum M017-1 Blija/Holwerd MO17 2-3
11.45 uur Hardegarijp M013-1 St.Holwerd/Blija MO13-1 2-3
14.30 uur St. Blija/Holwerd 2 Blauw Wit'34 9 8-3
14.30 uur VCR 1 Blija 1 3-5

Uitslagen Vrijdag 9 oktober

Uitslagen vv Blije Heren 35+, veld Oosternijkerk

vv Blije Heren 35+ BeQuick 35+ 1-3
vv Blije Heren 35+ Marrum 35+ 4-2
RoptaBoys 35+ vv Blije Heren 35+ 1-7
 
 Uitslagen vv.Blija VR 30+, veld Rinsemageest
vv.Blija VR 30+ Dokkum VR30+ 2-0
vv.Blija VR 30+ VC Trynwalden VR 30+ 4-0
VCR VR30+ vv.Blija VR 30+ 0-4



Uitslagen zaterdag  3 oktober 2020
09.00 uur Blija JO11 FC Birdaard J011-1 5-6
10.00 uur Oostergo JO8 Blija JO8 4-2
10.00 uur St. Jacob J09 Blija JO9 3-0
10.00 uur Holwerd/Blija/Tern. JO17 Wykels JO17
10.30 uur Blija/Holwerd MO17 Be Quick MO17
11.15 uur St.Holwerd/Blija MO13-1 FC Burgum M013-1
12.15 uur Twijzel SC J014 Blija/Holwerd/Ternaard JO14 0-18
12.30 uur Blija VR1 AVC VR1 4-5
14.30 uur S.C. Stiens 6 St. Blija/Holwerd 2 6-2
15.00 uur Blija 1 FVC 1 4-4

uitslagen zaterdag 26 september 2020

09.00 uur Blija JO8 Be Quick DJ08-2  1-4
09.00 uur Beetgum JO9 Blija JO9 6-3
10.00 uur Blija JO12 Wykels Hallum J012-1G 2-8
09.00 uur FC Burgum J011-3 Blija JO11 0-12
10.30 uur Buitenpost MO13 St Holwerd/Blija MO13 10-0
10.00 uur Blija/Holwerd/Ternaard JO14 Oldeboorn J014-1 5-3
14.30 uur Blija 2 Leovardia 8 12-1
14.30 uur ST Stiens/DTD VR3 Blija VR1 5-5
15.00 uur Ouwe Syl 1  Blija 1 3-1

Vrijdag 25 september 2020: Vrouwen 30+, veld Blije
Blija VR30+ VC Trynwalden VR30+ 3-0
Dokkum VR 30+ Blija VR30+ 1-3
Blija VR30+ VCR VR30+ 2-1

uitslagen zaterdag 19 september 2020
08.45 uur FC Burgum J014-2 Blija/Holwerd/Ternaard JO14 1-0
09.00 uur Blija JO9 ST Stiens/DTD J09-3 14-0
08.45 uur Wardy J012-1 Blija JO12 12-0
10.00 uur Blija JO11 Anjum J011-1 2-1
10.00 uur Anjum J08-1  Blija JO8 10-4
10.30 uur Blija/Holwerd MO17 SDS M017 6-3
12.30 uur Blija VR1 ST Beetgum/CVO VR1 11-4
15.00 uur Blija 1 Marrum 1 1-2

 

uitslagen zaterdag 12 september 2020
10.00 uur Blija JO12 MKV'29 J012-1 3-0
09.00 uur VC Trynwalden J011-1 Blija JO11 1-23
09.00 uur CVO J09-1 Blija JO9 3-3
09.00 uur FC Burgum JO14-2 Blija/Hol./Tern. JO14 8-5
10.30 uur FC Birdaard MO17 Blija/Holwerd MO17 1-2
11.00 uur Amelandia J08-1G Blija JO8 13-0
13.05 uiur Blija V1 ST Dronrijp/Foarut VR1 8-1
14.30 uur De Sweach H1 Blija H1 2-5

Zaterdag 5 september 2020
08.40 uur Be Quick D MO 17 Blija/Holwerd MO17 2-8
09.00 uur Blija JO8 Holwerd JO8-1 1-10
09.00 uur Blija JO9 Blauw Wit 24 J09-5 3-9
09.00 uur Blija/Hol./Tern. JO14 NoordBergum JO14 2-10
10.00 uur Blija JO11 Ropta Boys J011-1 11-1
10.15 uur FC Burgum V1 Blija V1 3-2
14.30 uur RWF Blija H1 7-2

Zaterdag 29 augustus 2020
Tijd Thuis Uit Uitslag
10.30 uur Wardy JO14 Blija/Holwerd/Ternaard JO14 1-4
11.00 uur Blija/Holwerd MO17 VC Trynwalden M0 17 12-0
14.30 uur Blija H1 Surhuisterveen H1 5-2